fbpx

A’la Carte – sam wybierasz!

Dzieło sztuki nie istnieje bez widza. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci czuli się w Scenie Kulinarnej jak u siebie. Zapewniamy przyjazną obsługę i rodzinną atmosferę. Łączymy ucztę dla ciała z pokarmem dla ducha. Zaspokoisz u nas nie tylko swoje kubki smakowe, ale również pragnienie obcowania ze sztuką. Sala a’la carte pomieści nawet do 100 osób! 

Wspieramy młodych i zdolnych artystów ze Śląska. Dlatego ich prace odgrywają dużą rolę w naszej dekoracji części a’la carte. Nierzadko udostępniamy nasze sale również na wernisaże.

Kuchnia europejska na bazie lokalnych produktów

W menu znajdziesz potrawy stworzone na bazie produktów od rolników, małych lokalnych gospodarstw.

Na szczególną uwagę zasługuje:

  • znakomita mąka z młyna ze Zbrosławic,
  • fenomenalne sery Garbaciak z Jury Krakowsko-Częstochowskiej produkowane we Włodowicach.


Te produkty stanowią dodatek do wielu naszych dań, współtworząc ich doskonały smak. Serów dedykowanych dla naszej restauracji możesz skosztować przy zamówieniu półmiska serów. Mąka ze Zbrosławic jest podstawą świeżo wypiekanego pieczywa, które każdy otrzymuje na powitanie wraz ze smalcem. Część składników pochodzi z naszego restauracyjnego ogródka z roślinami, ziołami oraz warzywami.

Co wyróżnia salę A’la Carte Sceny Kulinarnej? Dbamy
o różnorodność i zapewnienie naszym klientom nowych doznań smakowych. Dlatego też zmieniamy kartę, by powracający goście mogli liczyć na nutkę zaskoczenia!