fbpx

Tajemniczy ogród

Tajemniczy ogród Sceny Kulinarnej to wyjątkowe miejsce, w którym możesz poczuć się jak w niezwykłej Toskanii lub jednej z piękniejszych bajek. Jeżeli zdecydujesz się na wzięcie udziału w naszym spektaklu i wzięcie udziału w prawdziwej uczcie, otworzy przed Tobą wiele możliwości.  Zorganizujesz u nas romantyczną randkę. Spędzisz miło czas na świeżym powietrzu.  

Nasz szef kuchni przygotowuje dla gości dania w produktów pozyskiwanych z restauracyjnego ogrodu. To właśnie stąd pozyskujemy zioła i warzywa, które są nieodłącznym elementem każdej potrawy. Większość dań z karty opiera się na filozofii zero waste. Przekraczając próg tajemniczego ogrodu, odkrywasz proste i jednocześnie pełne niesamowitych smaków menu. Do każdego produktu podchodzimy z należytym szacunkiem i czerpiemy z niego wszystko, co ma do zaoferowania.

Szacunek do produktu, gotowanie w harmonii z naturą i niewielka ilość składników to nasz autorski przepis na prawdziwą ucztę dla podniebienia.

Poczuj się swojsko i zanurz się w błogim spokoju

Nasz ogród skrywa również niezwykły potencjał, który śmiało wykorzystujemy do organizacji imprez plenerowych. Podczas takich wydarzeń możemy ugościć nawet do 400 osób. Wokół Sceny Kulinarnej panuje sielanka, do której z tego miejsca Cię zapraszamy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wypełnić je gwarą, dźwiękami muzyki i niesamowitą zabawą. Oferujemy swoim gościom możliwość skosztowania niesamowitych potraw z grilla w chatce grillowej.

Tajemniczy ogród Sceny Kulinarnej to miejsce kryje w sobie wiele możliwości. Odkryj je razem z nami! Poniższe zdjęcia to tylko przedsmak podróży, w jaką Cię zabierzemy.